Kurumsal

4 Son Safety, Türkiye’de ve Dünya’da İş Güvenliği Sektörüne, Yeni Bir Nefes mottosuyla;

Sektörde ihtiyaç duyulan tecrübe ve standartlara uygunluk konularında yaşanan eksikliği giderebilmek için, tecrübeli kadrosu ile hem AR-GE ürünü kendi yerli ürünlerini üretmek, hem de Dünya Markalarının partneri olarak son teknoloji ürünlerini iş ortaklarına sunmak üzere 2020 yılı Mayıs ayında yola çıkmıştır.

4Son Safety özellikle Endüstriyel Yüksekte Çalışma Kişisel Koruyucu Donanımlar, İple Erişim Ürünleri, Yatay ve Dikey Yaşam Hatları, Yüksekten Kazazede Kurtarma Ekipmanları, Endüstriyel Solunum Koruma, Baş/Yüz/Göz Koruma, İşitme Koruma, Kaynaktan Korunma gibi neredeyse tüm Kişisel Koruyucu Ürün grupları konusunda Distribütörü ve/veya partneri olduğu Yerli ve Yabancı Lider Markalarla çözümler sunmaktadır.

Vizyonumuz

İş güvenliği ve sağlığı sektöründe çeşitlendirilmiş ürün yelpazesinde ve hizmetlerinde, bölgede önde gelen bölgesel sağlayıcısı olmak.

İş sağlığı ve güvenliği kültürünün yaratılmasına katkıda bulunmak ve uygun çalışma ortamlarının sağlanmasına destek olmak.

Misyonumuz

Uzun vadeli bir taahhüt ile organik gelişme ve stratejik ortaklıklar yoluyla, vizyonumuzu gerçekleştirmek olacaktır:

  • Güçlü teknik uzmanlık
  • Üstün kaliteli ürünler ve hizmetler
  • Ödüllendirici ve profesyonel bir çalışma ortamı

Kişisel Verilerin Koruması

“Aydınlatma Yükümlülüğü” başlığında Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgilendirme yazımızı okumak için tıklayın.

Sertifikalarımız

Kalite Politikamız

4 Son Safety vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, beklentilerini aşarak karşılayan, kolay satın alınabilir ve kullanılabilir, güvenilir ürünleri geliştirir ve satış sonrası hizmet veririz.

  • Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması,
  • İş süreçlerimizin öz değerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek düzeltici ve önleyici yaklaşımların belirlenmesi, iyileştirme ve geliştirmelerin sürekli kılınması,
  • Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi,
  • Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi yönünde faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, iş güvenliği sektöründe kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.